м. Львів, вул. Ковельська, 109 б
вул.Юрія Липи 20 а

WakeWood


Стильні міжкімнатні двері підкреслюють індивідуальність інтер'єру житлового та офісного приміщення. Забезпечують його комфорт і естетичність. Підкреслюють завершеність дизайнерського рішення і вирішують функціональне завдання відділення одного приміщення від іншого. Двері Wakewood - вигідна пропозиція від італійського виробника, яка повністю відповідає всім перерахованим вище завданням.

Вибір і якість європейського виконання

Бренд Wakewood - це міжкімнатні двері європейського виробництва. Двері, виконані з якісних, відповідних функціональним і естетичним аспектам, матеріалів.

Асортимент, пропонований компанією, дає можливість вибрати модель, що відповідає функціональному призначенню і дизайнерському рішенню конкретного приміщення. Дозволяє купити міжкімнатні двері, які максимально відповідають смаку і побажанням клієнта з різними фінансовими можливостями.

Асортимент

Компанія пропонує широкий вибір дверей, вартість яких може приємно здивувати. Клієнтам фірми доступні двері:

  • VIP;
  • Преміум;
  • з фрезерованим малюнком;
  • щитові;
  • скляні (суцільноскляні, з пофарбованим склом, зі склом напросвіт);
  • прихованого монтажу;
  • протипожежні.

Всі моделі пропонуються з високоякісною фурнітурою від відомих європейських виробників.

«Дверкам» - краща ціна, швидка доставка та професійний монтаж

Унікальний дизайн і якість міжкімнатних дверей повинні доповнюватися своєчасною доставкою, професійною установкою, гарантією якості виконаної роботи. Гуртівня «Дверкам» (м. Львів) - забезпечить виконання всіх необхідних робіт. Гарантує максимально повне втілення в життя параметрів практичності і витонченості інтер'єру вашого житла або офісу, підкресленого новими дверима.