м. Львів, вул. Ковельська, 109 б
вул.Юрія Липи 20 а

DVERKAM - Альянс

Каталог NORWEY 2020

Каталог основний 2020

Каталог EVOLUTION 2020

Якісні вхідні двері з унікальними експлуатаційними властивостями

     Стильні та практичні в експлуатації виробу від «Дверкам» користуються величезною популярністю завдяки високим механічним характеристикам. У виробництві дверних конструкцій застосовуються міцні зносостійкі матеріали. Споживачі можуть купити стандартні моделі, а також виготовляються за індивідуальними замовленнями конструкції. У каталогах представлені різні виконання вхідних дверей, що забезпечують необхідний захист приміщень від впливу погодних факторів і проникнення сторонніх осіб.

Особливості застосування продукції від DVERKAM

     Повний цикл виробництва дозволяє випускати продукцію з точними розмірами, високоякісними покриттями і відсутністю будь-яких шкідливих речовин. Багато хто замовляють вхідні двері DVERKAM-Альянс в місті Львів з урахуванням таких особливостей:
     • плавного відкривання і закривання;
     • оснащення виробів надійної і довговічною фурнітурою;
     • постійного поповнення асортименту.
Оригінальна продукція привертає увагу покупців завдяки естетичному зовнішньому вигляду.
Велика розмаїтість використовуваних дизайнерських рішень відкриває можливості для вибору найбільш цікавого варіанту, відповідного загальному інтер'єру будинку, квартири або офісу. Доступна ціна ідеально поєднується з якісними показниками.

Використання можливості вигідного придбання виробів

     Оптимальна вартість встановлюється для всіх найменувань дверей, що сприяє значній економії коштів покупців. Своєчасна доставка товару здійснюється із забезпеченням повного збереження конструкцій під час транспортування. Тісно співпрацюючи з відповідальним постачальником, замовники отримують в розпорядження функціональні двері з високим рівнем надійності.