м. Львів, вул. Ковельська, 109 б
вул.Юрія Липи 20 а

DVERKAM - Magda

Дивитись каталог


Двері MAGDA – великий вибір моделей, доступних українському покупцеві завдяки зусиллям вітчизняного виробника. Асортимент, що дозволяє придбати модель, яка відповідає особливостям дизайну, умовам експлуатації та економічним вимогам клієнта.

Витонченість надійних рішень

Двері українського бренду MAGDA DOORS – це близько 300 варіантів візуального оформлення, 14 типів конструктивного виконання, застосування сучасних методів захисту від злого умислу.

Дверне полотно моделей Магда виготовляється з міцної сталі. Покриття імітує багато видів цінних порід деревини. Застосовуваний наповнювач забезпечує високий рівень теплоізоляції і звукоізоляції. Точність примикання полотна до пазів коробки і якість ущільнювача гарантує максимальну герметичність закривання.

Опис модельного ряду

Пропонований виробником асортимент дозволяє вибрати двері різної ширини, різної (стандартної і підвищеної) стійкості до механічних впливів, з покриттям, що імітує використання різних цінних порід деревини.

Вхідні двері Магда, це:

  • ширина дверного полотна – 860 мм - 1200 мм;
  • товщина дверного полотна – 80 мм - 100 мм;
  • товщина сталі дверного полотна – 0,8 мм - 2 мм;
  • сталь коробки – профільна, 1 мм - 2 мм;
  • каркас – посилений вертикальними і горизонтальними ребрами жорсткості;
  • наповнювач – мінвата, базальтова вата;
  • наявність декількох вбудованих замків, трьох петель, антизрізів.

Кращі умови покупки – ціна, доставка, установка

Якість вхідних дверей визначається технічними, естетичними та економічними характеристиками моделі, професійним монтажем і сервісним обслуговуванням. «Дверкам» (м. Львів) пропонує своїм клієнтам кращі умови.

Купити в «Дверкам» просто – достатньо викликати майстра по замірам. (Ця послуга надається безкоштовно). Вибрати на сайті вподобану модель. Додатково проконсультуватися з фахівцем фірми. Замовити доставку і установку.

Фахівці компанії швидко і якісно виконають монтаж обраної двері. Нададуть гарантію якості виробу і виконаних робіт. Вартість послуг фахівців компанії – комфорт і безпека вашого житла.