м. Львів, вул. Ковельська, 109 б
вул.Юрія Липи 20 а

Дверні ручки і клямки

Товар знаходиться в розробці

Затишок створюють дрібниці. Інколи за допомогою найпростіших деталей, наприклад, звичайної дверної ручки, в житловому просторі буде відчуватися присутність «душі». Правильно підібрані дверні ручки і клямки змінюють сприйняття будь-якого приміщення, а в виключних випадках, допомагають поєднувати різні за стилем елементи обстановки.

Дверна фурнітура: що врахувати при виборі

Враховуючи невелику вартість допоміжних деталей, значення їх не можна недооцінювати. Саме правильно підібрана фурнітура здатна забезпечити безвідмовну і довготривалу службу дверній конструкції. В залежності від поставлених задач, перш ніж купити фурнітуру для дверей, необхідно врахувати:

  • матеріал виготовлення. Важливо зробити вибір на користь міцного матеріалу. Але завдяки освоєнню нових технологій виробництва, дерев’яні, скляні чи пластмасові, – дверні ручки володіють високою зносостійкістю, надійністю і міцністю;
  • зовнішній вигляд. Орієнтуючись на свої вподобання, можна підібрати фурнітуру за кольором, формою та розміром. Але важливо, щоб колір гармонував з дизайном всього інтерєру, а форма та розмір були розраховані на комфортне тримання в руці;
  • особливості конструкції. Надійний механізм дверної ручки забезпечить довгий період експлуатації і відсутність постійного ремонту.

Якісна продукція – довгострокова інвестиція

Існує багато продавців дверей та дверної фурнітури з доставкою у Львові, але для того, щоб купити якісну продукцію за вигідною ціною, потрібно вибирати кращих.  

Віддавши перевагу товарам ТМ «Дверкам», вдасться створити бажану атмосферу комфорту, а витрати на закупівлю виправдаються тривалим періодом експлуатації.