м. Львів, вул. Ковельська, 109 б
вул.Юрія Липи 20 а

Dverkam Авторські двері

Наш каталог

Гуртівня Дверкам пропонує якісні авторські броньовані двері, які стануть справжньою окрасою та захистом оселі. Регулярно в інтернет-магазині з'являються новинки з якісних матеріалів та з вишуканою надійною фурнітурою. 

Асортимент вхідних дверей та їх переваги

В каталозі сайту представлений великий вибір авторських вхідних дверей на будь-який смак. Обрати потрібну модель зручно, орієнтуючись на колекції: класика, стандарт, оптима +, престиж, престиж+, статус, преміум. Кожна з них нараховує десятки дверей. Вони відрізняються розмірами, зовнішнім виглядом, характеристиками. Перші три варіанти стануть оптимальним вибором для квартир,  їх вартість найнижча а якість — на висоті. Інші прикрасять великий приватний будинок. 

Основні переваги авторських дверей гуртівні Дверкам:

  • великий вибір ексклюзивних виробів;
  • гарна якість та помірна ціна;
  • зручність, надійність та практичність;
  • безпека та гарантія.

Кожні двері складаються з дверного полотна, клямки або ж фурнітури, дверної коробки і лиштви. Додатково може використовуватися скло, метал, камінь. Зовнішній виробу вигляд залежить від призначення: для вулиці чи приміщення. 

Вхідні двері у Львові з доставкою

Купити броньовані авторські двері можна в інтернет-магазині Дверкам з доставкою по Львову та області. Будь-які запитання щодо виробів чи оплати варто задати менеджерам по вказаним телефонам. Жителям Львова зручніше за все буде відвідати оффлайн-магазин та обрати для себе оптимальний варіант на місці.