м. Львів, вул. Ковельська, 109 б
вул.Юрія Липи 20 а

Папа Карло

Чорна п'ятниця


До вибору міжкімнатних дверей треба підходити досить серйозно, адже вони є невід’ємною частину інтер’єру домівки, офісу або іншого приміщення. Двері папа карло львів відповідають усім вимогам з якості, виготовляються з натуральних матеріалів, а також мають сучасний стильний вигляд. Компанія Дверкам пропонує широкий вибір міжкімнатних дверей, вартість яких є найнижчою на ринку міста Львів завдяки прямим поставкам від виробника.

Різновиди дверей папа карло

Міжкімнатні двері папа карло представлені декількома колекціями, кожна з яких має свої особливості:

  • Міленіум. Витримані в класичному дизайні, ці двері мають міцний каркас, виготовлений з клеєного брусу з натуральної деревини. В якості покриття використовується екошпон.
  • Космополітан. Схожі за своїм дизайном з попередньою колекцією, ці двері відрізняються матеріалом покриття, в якості якого виступає натуральний шпон.
  • Плато. Ця колекція відрізняється мінімалістичним і дуже сучасним дизайном. Покриття – екошпон на основі поліпропілену.
  • Елеганс. Основною відмінністю від попередньої колекції є те, що в якості покриття цих дверей використовується натуральний шпон, тому ціна таких виробів вища, а якість краща.
  • Модерн. Ця преміальна колекція відрізняється найвищою якістю і сучасним дизайном. Для її виготовлення використовуються тільки найкращі натуральні матеріали.
  • Класік. Ще одна колекція класу преміум, на відміну від попередньої – має класичний дизайн.
  • Оптіма. Вартість цих міжкімнатних дверей найнижча, в той же час, вони мають відмінну якість і зазвичай довготривалий термін експлуатації.

Щоб купити міжкімнатні двері папа карло, Вам достатньо зробити заявку на нашому сайті, або відвідати один із салонів, адреси яких представлені на сторінці. Досвідчені консультанти допоможуть зробити правильний вибір, і, при необхідності, організують доставку придбаного товару до Вашого дому.