м. Львів, вул. Ковельська, 109 б
вул.Юрія Липи 20 а

ВІКОНDA

Переглянути

Віконда Коттедж

Переглянути

Віконда Комфорт

Переглянути

Віконда Термо

Переглянути

Віконда Стандарт PLUS

Переглянути

Віконда Стандарт

Переглянути

Віконда Класик PLUS

Переглянути

Віконда Класик


Віконда - провідний виробник металопластикових вікон в Україні, який увійшов у 100 найкращих українських товарів. При виробництві вікон використовується якісна профільна система WDS в комплексі з інноваційними склопакетами з енергоефективним покриттям. Продукція Віконда широко застосовується як для облаштування офісних перегородок, скління неопалюваних балконів та терас, так і в котеджах, приватних будинках з високими вимогами до збереження тепла.

Переваги вікон фірми Віконда

Український виробник випускає саме такі вікна, які пристосовані до різних погодних умов, значних перепадів річних температур, характерних для країни. Головні особливості, які вигідно відрізняють бренд від інших:

  • висока енергоефективність – здатність не випускати тепло взимку;
  • зберігання прохолоди в літню спеку;
  • захист від вітру та шкідливих ультрафіолетових промінів;
  • висока шумоізоляція за рахунок батокамерного склопакету;
  • стійкість до навантажень і злому – завдяки армованому профілю та особливій фурнітурі.

Окрім стандартних прозорих вікон Віконда пропонує покупцям нанесення візерунків у вигляді декоративних шпрос, вмонтованих всередину склопакету, чи вітражного скла. Такий декор додає інтер’єру особливого шарму та вишуканості.

Як обрати вікна Віконда?

Бренд пропонує покупцю декілька різновидів склопакету, які відрізняються за кількістю камер, загальною товщиною, міцністю армування та, відповідно, коефіцієнтом енергозбереження. Основні з них:

  • модель Класик – вигідна за ціною, має 5 камер та товщину 32 мм;
  • модель Стандарт – середній варіант з 6 камерами та товщиною 40 мм;
  • модель Комфорт та Котедж – найбільш теплі шестикамерні товщиною 44 мм.

Виробник суворо контролює якість виробів на всіх етапах: від постачання комплектуючих до монтажу, та дає п’ятирічну гарантію на всі елементи конструкції. Продукт відповідає будівельним нормам та має сертифікат державного зразку. Бренд Дверкам пропонує оригінальні вікна Віконда у Львові за приємною вартістю з доставкою.