м. Львів, вул. Ковельська, 109 б
вул.Юрія Липи 20 а

Які двері обрати для кухні

Роблячи ремонт у квартирі, або приватному будинку, необхідно звертати увагу на кожну дрібницю. Наприклад, правильний вибір дверей для кухні допоможе створити у приміщенні затишну атмосферу, а також захистити кімнати від зайвої вологи. Як обрати цю на перший погляд незначну, але насправді дуже важливу деталь інтер’єру? Щоб отримати відповідь на це питання, скористайтеся нашими порадами.

Обираємо матеріали

Приготування їжі та миття посуду гарячою водою призводять до підвищення рівня вологості у приміщенні. Про це треба обов’язково пам’ятати, обираючи нові двері. Конструкція дверей має бути максимально захищеною від вологи, що значно збільшить час їх використання.

Саме тому радимо обирати двері, зроблені з таких матеріалів:

  • скло, яке сьогодні проходить додаткову обробку, що робить його міцнішим і витривалішим;
  • метал. Конструкції з нержавіючої сталі будуть добре виглядати у інтер’єрі, оформленому у стилі хай-тек. Вони надміцні, мають чудовий вигляд завдяки металевому блиску, максимально захищені від впливу вологи та механічних ушкоджень;
  • натуральна деревина. Чудовий природний матеріал, який має усього один недолік. Він не «дружить» з вологою, тому потребує додаткової обробки. Для його захисту використовують різноманітні лаки та фарби, що покращують зовнішній вигляд конструкції;
  • ДСП та МДФ. Матеріали, які виготовляются на основі деревини, але значно поступаються їй по своїм експлуатаційним та естетичним характеристикам. Продукція з них коштує значно дешевше, але прослужить недовго.

ПВХ-плівка та інші способи оздоблення кухонних дверей

Велике значення має й оздоблення дверної конструкції. Найдешевший варіант – це ПВХ-плівка, яка імітує вже згадане натуральне дерево та інші матеріали. Якщо ви мрієте купити двері, та заощадити гроші, пропонуємо вибирати саме таке оздоблення. Незважаючи на низьку ціну, воно має такі переваги, як:

·        стійкість до впливу вологи та хімічних миючих речовин;

·        довговічність, збереження первинних характеристик протягом багатьох років;

·        великий вибір фактур і зображень, завдяки якому можна підібрати двері під кольори та матеріали інших елементів інтер’єру.

Для зниження витрат має сенс купівля дверей з МДФ, або ДСП, оздоблених шпоном. Цей матеріал виготовляється з натуральної деревини та зберігає усі її переваги – екологічну чистоту, міцність, довговічність і чудовий вигляд.

Якщо можливість заощадити гроші вас не цікавить, радимо обирати двері, виготовлені зі скла, металу, або масиву. Вони не потребують додаткового оздоблення, чудово виглядають і добре поєднуються з іншими матеріалами.

Інші критерії вибору дверей

Від матеріалів залежить зовнішній вигляд дверної конструкції, її експлуатаційні характеристики і практичність. Але ми радимо також звертати увагу на інші критерії:

·  спосіб відкривання та закривання – розсувні та стандартні конструкції. Перші чудово заощаджують вільний простір, а другі більш щільно зачиняються, що дуже важливо для кухні;

·        надійність фурнітури та можливість якомога швидше замінити її у разі несправності;

·        розміри полотна;

·        відповідність дизайнерському оформленню приміщення.

Скориставшись цими порадами, ви зможете швидко обрати надійні, міцні, довговічні та естетичні двері для кухні, які не створять жодної проблем протягом усього періоду експлуатації, добре впишуться у дизайн інтер’єру.