м. Львів, вул. Ковельська, 109 б
вул.Юрія Липи 20 а

Як вибрати надійні двері у квартиру

Вибір дверей у квартиру процес, який потребує від покупця відповідального підходу і знання деяких тонкощів. В такому разі, споживач придбає якісну модель, що буде не тільки доповненням інтер’єру, але й надійною, практичною в експлуатації.

Поради у виборі надійних дверей у квартиру

Двері в квартиру — це своєрідна «візитна картка» мешканців оселі. Вони захищають приміщення від холодів, зовнішніх звуків та проникнення грабіжників. При виборі конструкції для квартири варто звертати увагу на наступні характеристики:

  • безпека. Двері мають бути досить міцними (броньовані двері), щоб захистити майно та мешканців від злодіїв та грабежу;
  • звукоізоляція. Цей показник зробить проживання в квартирі більш комфортним;
  • утримання тепла;
  • колір та дизайн. Серед великого різноманіття конструкцій можна придбати як класичні варіанти, так і моделі в стилі модерн, мінімалізм, авангард та інших;
  • габарити;
  • можливість замінити замок самостійно;
  • гарантія якості виробу.

Надійна рама дверної коробки складається з моноблока. На ній присутній один зварювальний шов. Фахівці рекомендують починати вибір моделі дверей для дому з матеріалу виготовлення. Велику популярність серед сучасних споживачів здобули дерев’яні та металеві двері. Кожен з цих варіантів має свої переваги та особливості. Також варто звернути увагу на оббивку виробу. Найдовговічнішою вважається дерев’яна. На відміну від м’якої, така оббивка не схильна до зовнішніх впливів. Навіть після тривалого використання вона не втрачає свій привабливий вигляд. Обираючи колір дверей, спеціалісти радять обирати той відтінок, який не тільки подобається господарю та мешканцям, але і гармонійно вписується в інтер’єр. Двері — річ, яка купується досить нечасто і для тривалого використання. Вдалий вибір буде підкреслювати гарний смак та надасть приміщенню особливого шарму. Крім цього, при виборі дверей важливо правильно провести замір дверного отвору. Нові двері повинні підходити ідеально за розмірами.

Якщо стару коробку можна зняти, її радять зняти перед установкою нових дверей. Це не не дасть забирати зайві сантиметри проходу. В залежності від смаків господаря, двері можна придбати з вічком.

Дерев’яні двері

Такий вибір приваблює зовнішньою красою, екологічністю, довгим строком експлуатації. Виріб з дерева буде мати привабливий вигляд навіть після багатьох років використання. Він повністю безпечний для здоров’я та не має негативного впливу на оточуючих. Дерев’яні двері можна встановлювати у приміщенні, де є тамбур. Вони пропонуються в різноманітних дизайнах та можуть мати оригінальну конструкцію. Серед них можна підібрати оригінальні моделі, що підкреслять індивідуальність проживаючих. Такі моделі дверей відрізняються легкістю в догляді, практичністю.

Особливості металевих дверей

Металева дверна конструкція відрізняється міцністю на витривалістю. Варіанти дверей з ущільнювачем та наповнення профілю підвищить теплову ізоляцію та буде захищати від звуків. Таким чином, в квартирі буде підтримуватись потрібна температура та не буде чути сусідів чи перехожих, завдяки прекрасним звукоізоляційним можливостям.