м. Львів, вул. Ковельська, 109 б
вул.Юрія Липи 20 а

Популярні міжкімнатні двері Львів

Атмосфера і комфорт у вашому домі залежить від того, якими дверима ви користуєтеся щодня: світлими або темними, добротними і масивними чи модерними скляними з індивідуальним нанесенням дизайнерських малюнків… Широкий вибір сьогодні забезпечується виробниками, які слідкують за якістю своєї продукції та водночас – слідують сучасним тенденціям побудови інтер’єрів. Кращі популярні міжкімнатні двері Львів пропонує вам придбати в салоні "ДВЕРІ ВІКНА", де є товар на будь-який смак та гаманець. Де знаходиш те, що шукаєш.

Колекції міжкімнатних дверей – лише перевірених марок

Українські виробники сьогодні представляють свої вироби на ринку міжкімнатних дверей Львова цілим рядом дизайнерських товарів, що слугуватимуть вам вірою і правдою не один рік. Навіть при жорсткій експлуатації двері середньої цінової категорії та вище зберігають свій естетичний зовнішній вигляд і функціональність. Бюджетні варіанти розраховані на менші фізичні навантаження та ощадливі температурні режими, помірний рівень вологості, тощо. Вибір – за вами.

Конструкції та покриття дверей

Збірні або каркасно-щитові, виготовлені з масиву дерева, з ПВХ або зі скла – міжкімнатні двері можуть бути абсолютно різними, в залежності від ваших потреб та індивідуальних запитів. Кожен із цих видів має свої плюси та мінуси, тож не соромтеся консультуватися із менеджерами щодо того, які саме двері підійдуть вам. Що стосується покриття – то є кілька основних видів, які відрізняються своїми характеристиками. Це:

  • пвх (полівінілхлорид) – найбільш вологостійкі, витривалі в експлуатації (при виборі якісної фурнітури) двері, які, щоправда, мають обмежену кольористику та програють в естетичному вигляді масиву дерева;
  • шпоновані двері – покриті тонким зрізом деревини, легкі і презентабельні, ці міжкімнатні конструкції зазвичай не підходять для приміщень з підвищеною вологістю, а при постійній дії прямих сонячних променів частково втрачають колір;
  • ламінація – покриття дверної основи як натуральним, так і синтетичними матеріалами. Тут теж можливі варіанти красивішої (але делікатнішої) ламінації меламіном, або більш надійний двохромний ламінат.

І це – далеко не всі варіанти вибору. Адже класичні двері з масиву натурального дерева досі в тренді та не потребують додаткової реклами.

Нестандартні розміри, ексклюзивний вигляд та безпека

Сучасні міжкімнатні двері у Львові можна замовити під індивідуальні розміри, а прикрасити – малюнком, спеціально розробленим для вашого інтер’єру. Все це, безперечно, вартуватиме додаткових коштів, але й слугуватиме пізніше гордістю справжніх господарів дому. Є речі, на яких не варто економити. І двері – це якраз придбання на роки.

Представлені у салоні торгові марки уже не перший рік працюють на ринку, мають відповідну сертифікацію та використовують екологічно безпечні лаки і клеєві матеріали. Більшість із них також використовують італійське або німецьке обладнання, імпортують свої товари закордон та мають гідні гарантійні умови для клієнтів. Популярні міжкімнатні двері гуртівні ДВЕРКАМ – це покупка, про яку ви не пошкодуєте, якщо звернетесь за порадою та довірите спеціалістам важливу справу створення комфорту у вашому домі.