м. Львів, вул. Ковельська, 109 б
вул.Юрія Липи 20 а

Двері у Львові по доступним цінам

Двері є чи не найважливішим елементом квартири або приватного будинку. Без міцного захисту, не можна назвати ваш куточок безпечним муром, як йдеться у відомій приказці: мій дім – моя фортеця, тому у виборі дверей, треба покладатися не на ціни, а на якість вибраного продукту. За допомогою цієї статті можливо, знайти те саме місце у Львові та Львівській області, що стане вашим помічником у рішенні складного питання вибору.

Вхідні двері на захисту наших клієнтів

При підборі сталевої двері треба врахувати декілька ключових моментів. Це місце установки, тобто, куди будуть встановлюватися нові двери, у квартиру або у приватний будинок. Також це рівень міцності зовнішнього покриття, утеплення, якість замків, та клас захисту. Враховуючи ці нескладні питання, покупець може спати спокійно, без думок про надійність вибраного виробу. Різні магазини, виробники та постачальники, пропонують свої товари, але кому можна довірити безпеку себе та своєї сім’ї? Що не кажи а головні переваги магазину Dverkam, простежуються з перших літер. У нашій компанії виявили декілька основних критеріїв якості дверей:

  1. взломостійкість;
  2. теплоізоляція;
  3. звукоізоляція;
  4. дизайн.

Саме ці показники зроблять ваше життя легше то безпечніше.

Всі дверні полотна в асортименті магазину, пройшли багаторазові тести з безпеки. У нас ви знайдете: зважені ціни, професійні консультації, швидку доставку, та гарантію якості придбаного товару.

Вибір міжкімнатних дверей

Крім вхідних дверей, компанія Dverkam займається продажем дверей що звуться міжкімнатними. У нас можна знайти варіанти з різноманітним дизайном, та обрати щось особливе, під ваш індивідуальний смак. Все що вам необхідно, визначитися з дизайном та бюджетом. Ми подбаємо про те, щоб ви не загрузли в нескінченному пошуку, вибираючи одне, те саме у тисяч різних виробників. Численні роки роботи в галузі та тісній співпраці з європейськими колегами дозволили нам розробити зрозумілий алгоритм, який заощадить час і допоможе створити бажаний інтер'єр, особливо, якщо ви робите ремонт без дизайнера. Без спеціаліста з дизайну створюється кілька завдань, що потребують вирішення:

  1. Зонування приміщення.
  2. Двері з'їдають функціональний простір.
  3. Терміни виготовлення відтягують запланований переїзд.
  4. Дверна ручка псує дизайн двері.
  5. Накладка на вхідні двері не поєднується з міжкімнатними.
  6. Двері та паркет не поєднуються.

Рішення знайдеться завдяки широкому асортименту броньованих дверей магазину Dverkam.

Питання вартості

Ціна питання важлива, особливо в скрутний час. Вартість дверей у Львові коливається, в залежності він магазину та якості. У нас же, в свою чергу, ціни мають властивість приємно дивувати. Можемо переконати, що ціни не будуть лячними.  Задля цього можна переглянути прайс ліст, будь якої необхідної вам категорії, або зателефонувати за номером, у розділі контакти. Там же покупець знайде і електронну пошту, на яку можна надсилати свої питання. Наші менеджери, завжди готові допомогти у вирішенні турбот клієнта, та з радістю відповідають на запити.