м. Львів, вул. Ковельська, 109 б
вул.Юрія Липи 20 а

Класифікація дверей відповідно матеріалу

На сьогоднішній день вибір матеріалів, які може запропонувати виробник для виготовлення дверей дуже великий. Покупець, приходячи до магазину, часто вагається, які обрати? Розглянемо детально класифікацію дверей відповідно матеріалу, а саме, недоліки і переваги вибраного виду, загальні рекомендації щодо експлуатації.

Основні види дверей за матеріалом

  • Дерев'яні міжкімнатні. Двері з дерева вирізняються наявністю різноманітних варіантів текстур, візерунків, акцентів обробки. Легко підібрати необхідний варіант, який пасує в різних  інтерєрах приміщення. Вагомими перевагами дерев’яних дверей є екологічність матеріалу, міцність, довговічність, діапазон коливається від високих до низьких ( в залежності від дерева, процесу обробки), ідеальний вибір який поєднує хорошу якість і доступну ціну. Дерево боїться вологи, тому такі двері не рекомендується встановлювати в будівлях з підвищеною вологістю.
  • Шпоновані двері – вибір практичного споживача, який не хоче переплачувати за дерево, а хоче отримати доступний за ціною і достойною якістю товар. Шпон – матеріал, який нагадує тонкий картон, представляє собою зріз дерева різних порід, їм покривається полотно дверей. Двері покриті екологічним шпоном не тріскаються, стійкі до сонячних променів.
  • Двері вкриті полівінілхлоридною плівкою (ПВХ) мають гарну шумо-і теплостійкість. ПВХ – практичний матеріал, який легко миється від бруду, має вогнестійкі властивості.
  • Металеві.В цій класифікації дверей, відповідно матеріалу, широкою популярністю,        користуються дві категорії.
  • Сталеві мають високу шумо- і звукоізоляцію, стійкі до вогню, захищають від перепадів температури, не пропускають сторонні неприємні запахи всередину. Міцність, надійність, безпечність конструкції дверей забезпечується технологією виготовлення з цілого товстого металевого листа. Серед недоліків – масивність.
  • Алюмінієві двері відомі своєю довговічністю і стійкістю до негативних впливів зовнішнього середовища – вогню, низької температури, шуму. Матеріал відрізняється своєю легкістю, надійністю, стійкістю до корозії. Одним із мінусів дверей із алюмінію відмітимо високу ціну, так як процес створення складний і енергоємний. Ні в якому разі не слід пошкоджувати антикорозійний шар, яким покривається поверхня матеріалу, тому що при його пошкодженні починається корозійна реакція, яка може зруйнувати все полотно.
  • Скляні двері – ідеальне рішення, для тих хто шукає як візуально розширити простір, зробити приміщення максимально світлим, а також, втілити цікаві дизайнерські ідеї зберігаючи основний стиль. Скло легко ріжеться, тому на ньому можна створити необхідні замовнику візерунки. Двері із скла виготовляються з протиударного матеріалу, стійкі до перепадів температури, мають гарний вигляд. До недоліків скляних дверей треба віднести недостатню звукоізоляцію і підвищені вимоги надійності до дверних коробок. 
  • Пластикові двері вологостійкі, надійні, мають чудові тепло і звукоізоляційні властивості. Завдяки застосуванню герметичних наповнювачів, конструкції часто встановлюються в басейнах, санвузлах, ванній кімнаті. До значимих плюсів пластикових дверей слід віднести великий вибір кольорової гамми, можливість створення унікального дизайну.
  • Композитні поєднують декілька видів матеріалу, завдяки чому такі двері мають різноманітні форми і естетичні особливості, а також технічні характеристики.

Представлена на цій сторінці класифікація дверей відповідно матеріалу дає можливість покупцю орієнтуватись в різноманітті матеріалів для їх виготовлення.Щоб дізнатися характеристики і деталі матеріалу конкретної моделі, треба звернутися до консультанта.