Як вибрати міжкімнатні двері

Мабуть, при створенні інтер'єру, на вибір міжкімнатних дверей ми найчастіше звертаємо увагу лише в останню чергу. Однак, це один з найважливіших елементів дизайну інтер'єру.

 Отже, розглянемо основні фактори, що гарантують вибір якісних міжкімнатних дверей.

 

 1. Не нехтуйте вивченням конструкції двері. Вони бувають декількох видів: що коливаються (маятникові), орні, розсувні (купе), складні (гармошка). Перш ніж вибрати конструкцію, уважно вивчіть кожну з них. Наприклад, двері, що коливаються (маятникові) найчастіше виготовляються із скла, пластику та алюмінію. Вони не здатні забезпечити надійну герметизацію, тому використовувати такі двері в житловій квартирі було б помилкою.

2. Зверніть особливу увагу на матеріал міжкімнатних дверей. Сучасний ринок пропонує безліч відмінних варіантів. За типом матеріалу міжкімнатні двері діляться на дерев'яні, пластикові, скляні та алюмінієві. Також, як і при виборі конструкцій, слід вивчити кожен вид матеріалу і зробити вибір з огляду на всі фактори, такі як функціональні зони кімнати (наприклад, через перепад температур дерев'яні двері можуть втратити в якості або змінитися в розмірі), якщо спальня, то хто проживає  (для дітей слід вибирати окремі конструкції, більш надійні у використанні).

3. Найчастіше від способу декоративного оздоблення ціна виробу може злетіти, так що якщо ви думаєте над проблемою як правильно вибрати міжкімнатні двері за демократичною вартості, то поставтеся до цього пункту уважно. За методом декору двері мають кілька варіацій: фанеровані шпоною, ламіновані і пофарбовані. Кожна з яких маючи окрему характеристику, здатна прикрасити ваше житло.

4. При покупці зверніть увагу на стан поверхні дверей. Перевірте двері на дотик і особливо на використаний при фарбуванні лак. Саме він забезпечує міцність і захист ваших дверей. Перевірити чи якісний лак використовувався при виготовленні дверей досить просто - натисніть нігтем на двері. Пам'ятайте, якісне покриття не залишить сліду від доторкання, на відміну від дешевих покриттів.

5. Зверніть увагу на фарбування і колір двері. Пам'ятайте, колір хорошою двері повинен бути однорідним, чистим і глибоким, без наявності крапками і плям.

6. Важливо зауважити відсутність зайвих зазорів на місці з'єднання багета, решіток і рамок.

7. Пам'ятайте, що якісна двері повинні бути ідеально рівними.

8. Виробник якісні дверей ніколи не буде використовувати дешеве скло. Якщо Ви бачите сильну розбіжність в якості деталей, з яких виготовлені двері, зверніть на цей дисонанс особливу увагу і відмовтеся від неї. Не соромтеся запитати у продавця паспорт виробу. Двері не потребують обов'язкової сертифікації, однак великі компанії, що випускають якісні вироби найчастіше сертифікують свій продукт. Так Ви можете переконатися в якості виробу напевно.

 9. Однією з поширених помилок є підбір дверей не за розміром отвору. Якщо Ви вибираєте двері самостійно, без допомоги професіоналів, то обов'язково подбайте про це.

10. Сторона відкривання дверей. Звичайні петлі дозволяють відкривати двері тільки в ліву чи праву сторону. Цей нюанс також потрібно враховувати при виборі двері відповідно до планування Вашої квартири і кімнати.

Дата створення статті: 2016-03-12 10:23:47