Класифікація дверей відповідно матеріалу

Класифікація дверей відповідно матеріалу

Сьогодні на ринку виробники дверей можуть запропонувати найширший вибір різних видів і типів дверей.

Можливо виділити кілька класифікацій дверей. Основною з них є класифікація дверей в залежності від матеріалів, які були задіяні при виготовленні дверей.

 
  • Дерев'яні двері

  •  

Вибір таких дверей дуже різноманітний. Для дерев'яних дверей можна підібрати безліч варіацій малюнків і текстур. За рахунок цього двері можуть внести в інтер'єр оригінальний і красивий акцент. Оскільки дерево є екологічно чистим матеріалом, то, звичайно ж, і дерев'яні двері є екологічними. Дерев'яні двері прослужать досить тривалий термін. Цінова політика дерев'яних дверей коливається від низької до високої, що дозволяє споживачам підібрати ті двері, чия ціна і якість будуть задовольняти повною мірою.

  • Алюмінієві двері

  •  

Двері з алюмінію славляться своєю стійкістю і довговічністю. Алюмінієві двері можуть протистояти вогню, шумовим впливам, а також перепадам температури. Такі двері забезпечать будинкові високу безпеку.

  • Скляні двері

Скляні двері допоможуть візуально розширити простір приміщення. На скляних дверях можна втілити будь-які дизайнерські задуми, за допомогою промальовування різних візерунків на поверхні, які б відповідали інтер'єру квартири. При установці скляних дверей ваш будинок стане значно більш світлим і просторим візуально.

  • Сталева двері

Саме ці двері вважаються найбільш надійним варіантом. В процесі виробництва сталевих дверей використовується високоякісна холоднокатана сталь найкращою проби. Найголовнішими перевагами металевих дверей є висока звукоізоляція, такі двері відмінно захищають від низької температури і стороннього неприємного запаху. Вони так само мають високі протипожежні якості.

  • Шпоновані двері

 

Конструкція шпонированих дверей складається з дверного полотна, на яке з зовнішньої і внутрішньої сторони наклеюється шпон. Шпон являє собою тонкий зріз з поверхні дерева, при цьому можуть бути обрані різні породи дерев. Цей вид дверей має доступну цінову політику, що робить їх популярними серед споживачів.

Пластикові двері

  •  

Двері із пластику досить легкі. Головною перевагою можна назвати той факт, що колір пластикових дверей можна підібрати абсолютно будь-який, дизайн цього виду двері унікальний.

Дата створення статті: 2016-08-24 13:08:19